Forum

Najciekawsze historie świata

Ludzie
6 czerwca 2013

Pedofilia jako ideologia

Grzechy pokolenia ’68. Teraz mówią dzieci...

Seks z dziećmi w imię ideologii? Kompromitująca przeszłość ciąży nad niemiecką skrajną lewicą i Zielonymi. Niedawno domagali się, by Kościół rozliczył się z pedofilii. Teraz sami muszą się wytłumaczyć z tego, co robili w czasach lewackich komun.
Der Spiegel
Tygodnik FORUM Tygodnik FORUM

Zieloni, którzy ze wszystkich niemieckich partii najczęściej powołują się na względy moralne i najostrzej krytykowali Kościół katolicki za ujawnione przypadki molestowania nieletnich, woleliby o swoich początkach zapomnieć. Ich dawny charyzmatyczny przywódca Daniel Cohn-Bendit (Czerwony Dany) – dziś europoseł – bagatelizuje swoje dawne wypowiedzi o erotycznym uroku pięcioletnich dziewczynek.

Media chwyciły już jednak trop i nie dają zapomnieć. Przypominają scenki z lat 80.: „Dzieciom nałożyli maseczki i kapturki na głowę, coś pomiędzy siedmioma krasnoludkami a Ku-Klux-Klanem. Dorośli noszą przepaski na długich włosach, a na twarzach mają wyraz ludzi przekonanych o swoich racjach. Wpadają na salę, szturmem zdobywają podium i chwytają za mikrofon. Dzieci piszczą na całą salę: Seks z tatą jest super! – a dorośli wyzywają przeciwników od nazistów i obrzucają musztardą jakąś parę, która się im sprzeciwia.

[pełna treść dostępna dla abonentów]

Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć