Forum

Najciekawsze historie świata

Sylwetka
13 sierpnia 2013

Kim się zmienia

Celebrytka 2.0

Irytująco głupia gwiazdka Kim Kardashian na oczach całej Ameryki zmienia się w wytworną, mądrą kobietę. Czy to prawdziwa metamorfoza, czy tylko nowy odcinek reality show?
Audrey Moulin
Le Nouvel Observateur Le Nouvel Observateur

Jedno z najbardziej oczekiwanych dzieci przyszło na świat w tym roku. Nie, nie chodzi o Royal Baby: mowa o dziecku, którego nikt jeszcze nie pokazał wścibskim dziennikarzom i ich brukowej klienteli. Rodzice – Kim Kardashian i Kanye West, celebryci, żyjący z tego, że są znani – nieoczekiwanie po porodzie stali się niesłychanie dyskretni i chronią niemowlaka przed wirtualnym blichtrem.

Opowieści różowego dresu

Wiadomo tyle, że maleństwo nazwali North West Kardashian. Przed porodem rodzice myśleli o imionach Krist albo Kaidence – zaczynających się na K, jak każe tradycja w rodzinie Kardashianów. Ale każda szanująca się gwiazda musi zadbać, aby jej potomkowie nosili absurdalnie wydumane imiona. Poza tym – cisza. Paparazzi z całego świata już od tygodni czatują na tę małą, ale dotychczas nie wypłynęło żadne zdjęcie. Nikomu nie udało się pstryknąć jej fotki w nosidełku przed szpitalem Cedars-Sinai w Los Angeles, gdzie odbył się poród.

[pełna treść dostępna dla abonentów]

Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną