Forum

Najciekawsze historie świata

Ludzie
24 października 2013

Nowa księżna?

Kiedy Harry poznał Cressie

Czy na brytyjskim dworze szykuje się kolejne huczne wesele? Krążą plotki, że książę Harry postanowił się ustatkować i zamierza poprosić o rękę Cressidę Bonas. Kim jest wybranka?
Daily Express
Tygodnik FORUM Tygodnik FORUM

Szwajcaria nie każdemu wydaje się nudna, przyziemna i mało romantyczna. To przecież w Klosters brytyjski książę William ujawnił przed pięcioma laty swój związek z Kate Middleton. Podobnie było z księciem Harrym, który w tym roku „nadał oficjalny charakter” swojemu romansowi z Cressidą Bonas na stokach w Verbier, innym luksusowym szwajcarskim kurorcie. Uczynić związek oficjalnym? W dworskiej nowomowie oznacza to tyle, co objąć swoją wybrankę na oczach gapiów i nie ukrywać już dłużej swoich uczuć; nie trzymać się stale w odległości dziesięciu metrów od niej, odwracając przezornie wzrok w inną stronę. A skoro potem sympatia Harry’ego potrafiła nawet znieść pogaduszki o niczym przy kominku w towarzystwie księcia Karola i Camilli, to być może ten związek może naprawdę przetrwać wszystko…

Od tej prezentacji minęło już ponad pół roku, Harry i Cressida stali się nierozłączni, a na Wyspach huczy od plotek, że książę zamierza niebawem poprosić ukochaną o rękę.

[pełna treść dostępna dla abonentów]

Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć