Forum

Najciekawsze historie świata

Obyczaje
7 listopada 2013

Zrozumieć zoofila

Pieska miłość

Michael Kiok jest znany w Niemczech jako „facet, który zostawił żonę dla psa”. To, co ogół społeczeństwa uważa za najgorsze plugastwo, on nazywa uczuciem.
Neon

Czerwona pościel jest cała w czarnej sierści. Michael Kiok leży na jednym boku. W lewej ręce trzyma paczkę czipsów. Jedna garść dla niego, druga dla Cessy. Prawą ręką głaszcze swoją towarzyszkę. Cessy nachyla się nad jego twarzą i oblizuje mu wargi. Po kilku minutach zeskakuje z łóżka. – To jeden z naszych drobnych rytuałów. Resztka czipsów z paczki jest zawsze dla niej – opowiada Michael, czerwieniąc się.

W Niemczech jest ponad dziewięć milionów właścicieli psów. Wychodzą ze swoim zwierzęciem na spacery, uczą go nowych sztuczek. Dla Kioka czymś równie naturalnym jest pieszczenie swojej suki między nogami. Przy czym zapewnia, że wcale nie jest wyjątkiem. Według niego wiele osób odczuwających pociąg do zwierząt regularnie się z nimi zabawia. Robią to z kotami, psami, końmi. Z samcami albo z samicami. W pozycji misjonarskiej albo od tyłu. Uprawiając seks oralny lub masturbację.

[pełna treść dostępna dla abonentów]

Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć