Forum

Najciekawsze historie świata

Wydarzenia
9 listopada 2017

Kevin Spacey oskarżony o molestowanie

Kevin sam w Hollywood

Członkowie ekipy „House of Cards” twierdzą, że byli molestowani przez gwiazdora serialu. To kolejny skandal seksualny w fabryce snów.
Na podst. cnn.com

Osiem osób, które pracują lub pracowały przy produkcji serialu „House of Cards”, dostępnego w serwisie Netflix utrzymuje, że Kevin Spacey uczynił ich środowisko pracy toksycznym i dopuszczał się molestowania. Jedna z nich wyznała wprost CNN, że aktor dopuścił się seksualnego ataku. Były asystent producenta opowiedział reporterom telewizji, że Spacey napastował go podczas kręcenia jednego z pierwszych sezonów serialu. Wszystkie osiem osób rozmawiało z CNN anonimowo, z obawy przed zawodowymi reperkusjami. Wszyscy rozmówcy opisali zachowanie artysty jako „agresywne”. Chodziło o dotykanie bez zgody i grubiańskie uwagi, najczęściej wobec młodych mężczyzn.

Nowe oskarżenia pojawiły się po artykule na portalu BuzzFeed, w którym aktor Anthony Rapp opowiedział, że w 1985 roku, kiedy to miał dopiero 14 lat, Spacey składał mu seksualne propozycje. Artykuł wywołał prawdziwą burzę. W reakcji na oskarżenia Rappa Spacey opublikował przeprosiny. „Szczerze mówiąc, nie pamiętam tych wydarzeń.

[pełna treść dostępna dla abonentów]

Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć