Artykuły

W kuchni się nie kłamie

Kobiece tajemnice

Numer 08.2016
Pedro Almodovar: „Zawsze wiem, kiedy zacznę kręcić, ale nie wiem, kiedy skończę i czy w ogóle skończę”. Pedro Almodovar: „Zawsze wiem, kiedy zacznę kręcić, ale nie wiem, kiedy skończę i czy w ogóle skończę”. materiały prasowe
Matka pisze do jedynej córki list, którego nigdy nie wyśle. Pełen poczucia winy, porażki i porzucenia. Tym listem jest „Julieta”, najnowszy film Pedra Almodóvara.
Adriana Urgate (z lewej) i Emma Suarez grają tę samą osobę w młodości i w wieku dojrzałym.materiały prasowe Adriana Urgate (z lewej) i Emma Suarez grają tę samą osobę w młodości i w wieku dojrzałym.

Adriana Ugarte i Emma Suárez przedstawiają tę samą osobę w młodości i w wieku dojrzałym. Ten dramat nie daje wytchnienia ani bohaterkom, ani widzom, którzy muszą się nieustannie przenosić w czasie i przestrzeni, między różnymi wydarzeniami, w nadziei, że odnajdą w końcu adresatkę tego rozpaczliwego listu.

– To opowieść o kobietach niedoskonałych jak my wszyscy – mówi Almodóvar o bohaterkach swego dwudziestego filmu, którego światowa premiera odbyła się 8 kwietnia br.

15.04.2016 Numer 08.2016
Reklama