Artykuły

Damski kickbokser

Andrew Tate. Damski kickbokser

Numer 02.2023
W Rumunii mieszkał od 2017 roku. I tu został zatrzymany pod zarzutem udziału w zorganizowanej przestępczości (Bukareszt, grudzień ub.r.). W Rumunii mieszkał od 2017 roku. I tu został zatrzymany pod zarzutem udziału w zorganizowanej przestępczości (Bukareszt, grudzień ub.r.). Reuters / Forum
Brutalny, dziwaczny, mizoginistyczny świat gwiazdy TikToka, Andrew Tate’a.
Prawdą jest, że prowokował na Twitterze Gretę Thunberg swoją kolekcją paliwożernych aut. Jednak wiadomość, jakoby rumuńska policja namierzyła go dzięki pudełku po pizzy, okazała się fake newsem.AFP/EAST NEWS Prawdą jest, że prowokował na Twitterze Gretę Thunberg swoją kolekcją paliwożernych aut. Jednak wiadomość, jakoby rumuńska policja namierzyła go dzięki pudełku po pizzy, okazała się fake newsem.

Andrew Tate, który został właśnie aresztowany w Rumunii za gwałt i handel ludźmi, brylował wcześniej w mediach społecznościowych, gdzie głosił między innymi, że miejsce kobiet jest w domu, nie mogą prowadzić samochodów i że powinny być własnością mężczyzn. Uważał też, że ofiary gwałtów same „ponoszą odpowiedzialność” za to, że zostały napadnięte. Zdradził, że spotyka się z dziewczynami w wieku 18–19 lat, bo może „odcisnąć na nich swoje piętno”.

Na filmach w internecie pozował na playboya z cygarem w zębach i kolekcją szybkich samochodów, a jednocześnie opowiadał, jak bije i dusi kobiety, niszczy należące do nich przedmioty i nie pozwala im wychodzić na dwór.

13.01.2023 Numer 02.2023
Reklama