Europa

Niech żyje!

Wyzwania dla monarchy – największym wrogiem jest czas

Numer 20.2022
Karol Filip Artur Jerzy, książę Walii, zaczyna panowanie ze znacznym bagażem. Karol Filip Artur Jerzy, książę Walii, zaczyna panowanie ze znacznym bagażem. caglecartoons.com
Jak wyglądać będzie panowanie starego nowego monarchy?
Czy królowa Kamila będzie przeszkadzać Brytyjczykom? Po wielu latach ceremonialnego kluczenia wokół tego tematu wyraźnie widać, że opinia publiczna ją akceptuje.caglecartoons.com Czy królowa Kamila będzie przeszkadzać Brytyjczykom? Po wielu latach ceremonialnego kluczenia wokół tego tematu wyraźnie widać, że opinia publiczna ją akceptuje.

Czy starszy władca obejmujący tron po jeszcze starszej królowej może nawiązać kontakt z obywatelami, którzy są przeważnie znacznie młodsi od niego? Sukces tej dynastii panującej kryje się w zdolności do podążania z duchem czasów. Jeśli Karol III nie zdoła kontynuować tej tradycji, to monarchia jest zgubiona. A może z własnej woli zostanie Karolem Ostatnim? W przeciwieństwie do poprzedników doskonale się nauczył, czego wymaga się i oczekuje od monarchy. Teraz nadeszła jego godzina.

Mężczyzna z przeszłością

Przez całe dziesięciolecia oglądaliśmy go i słuchaliśmy, regularnie śmiejąc się z jego ekscentrycznych lub niezręcznych zachowań, ale Karol nie wpisuje się w kanon współczesnych celebrytów.

23.09.2022 Numer 20.2022
Reklama