Forum

Najciekawsze historie świata

Ludzie
7 listopada 2013

Ksenia: wojownicza księżniczka internetu

Pogap się i kup

Jaki jest współczesny przepis na sukces? Wystarczy mieć ładną twarz, duży tupet i konto na Facebooku. Jak Ksenia Czumiczowa.
Le Monde

Tak naprawdę nikt jej nie zapraszał. Ale to właśnie ta ładna blondynka okazała się gwiazdą wieczoru, spychając w cień gości honorowych festiwalu filmowego w Wenecji. Pojawiła się na czerwonym dywanie w skąpej sukience i w butach na niebotycznie wysokim obcasie. I jak gdyby nigdy nic zaczęła pozować do zdjęć. W tym momencie nikt już nie zwracał uwagi na amerykańskiego reżysera Terry’ego Gilliama i francuską aktorkę Mélanie Thierry. Fotoreporterzy pstrykali zdjęcia tylko tej ślicznotce, dopytując się w wielu językach: A kto to taki?

Sprzedać Beckhama

Teraz już wiedzą, kto ich wkręcił. To Ksenia Czumiczowa – szwajcarska celebrytka i bizneswoman, pewna swojej urody i mająca niebywały tupet. Tego wieczoru 26-letnia piękność miała tylko jeden cel: chciała za wszelką cenę zbliżyć się do Caroline Scheufele, szefowej firmy Chopard. No i dopięła swego. Kilka godzin później Queen Xenia i królowa luksusowej biżuterii pojawiły się na wspólnym zdjęciu opublikowanym na Twitterze.

[pełna treść dostępna dla abonentów]

Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć