Forum

Najciekawsze historie świata

Edytorial
25 kwietnia 2013

O nowym FORUM

Co zmieniliśmy?

Tygodnik FORUM jest obecny na polskim rynku prasowym od 50 lat. W październiku 2001 r. ukazaliśmy się po raz pierwszy jako kolorowy magazyn. Było to tuż po ataku Al-Kaidy na wieże WTC w Nowym Jorku. Od tamtej pory minęła cała epoka. A skoro czasy się zmieniają, FORUM zmienia się razem z nimi.
Paweł Moskalewicz
Tygodnik FORUM Tygodnik FORUM

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy

Nowe FORUM to dwutygodnik z nowym pomysłem na pismo. Chcemy być bliżej życia, lepiej poczuć temperaturę i emocje naszych czasów. Tak wiele w nich powikłanych losów, niezwykłych historii, wywiadów z fantastycznymi ludźmi, czy fascynujących reportaży, dla których brakuje miejsca w polskich mediach. Właśnie do nich teraz sięgamy.

Dla nowego FORUM stworzyliśmy nowy styl, przejrzysty layout, a teksty są ilustrowane dynamicznymi zdjęciami najlepszych fotografów lub karykaturami znanych satyryków. Nadal korzystamy z ekskluzywnych materiałów renomowanych zagranicznych redakcji, ale nie stronimy od własnych opracowań i artykułów.

Teraz przyszedł czas na kolejne zmiany. Nie rezygnując z niczego, co dziś oferuje FORUM, chcemy zaproponować Czytelnikom więcej. Będą więc nie tylko najciekawsze historie świata – ale i te najważniejsze. W nowym dziale „O tym mówi świat” poruszać będziemy najważniejsze zagadnienia cywilizacyjne, takie, które mogą decydować o naszej przyszłości i o tym, na jakim świecie przyjdzie nam żyć. Chcemy przedrukowywać teksty wybitnych, znanych autorów, a także przyglądać się rozmaitym problemom z zupełnie innej, nieoczywistej strony.

Zapraszam do lektury!

Paweł Moskalewicz
redaktor naczelny
p.moskalewicz@polityka.pl

Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć