Artykuły

Przywódca stada

Psia opera mydlana

Numer 18/ 2013
Kto chce skorzystać z porad Cesara Millana, musi się liczyć z tym, że jego metody nie przypominają stereotypowej „tresury”. Kto chce skorzystać z porad Cesara Millana, musi się liczyć z tym, że jego metody nie przypominają stereotypowej „tresury”. Corbis
Najsławniejszy w świecie treser złych psów, Cesar Millan, udziela porad za 80 tysięcy dolarów. Na czym polega tajemnica jego sukcesu?
Millan jest genialnym showmanem. Nie stroni od skakania w przebraniu pluszowego zajączka.PAP Millan jest genialnym showmanem. Nie stroni od skakania w przebraniu pluszowego zajączka.

To u niego szkolą swoje psy Gwyneth Paltrow i Mark Zuckerberg. Meksykanin, który kiedyś jako nielegalny imigrant przedostał się przez mur graniczny do Kalifornii, od lat prowadzi własny program telewizyjny w National Geographic (kiedyś pod tytułem „Zaklinacz psów”, a obecnie „Przywódca stada”), napisał liczne bestselery, zajęty jest swoimi cieszącymi się popularnością pokazami „Zaufaj instynktowi”, odbywającymi się na stadionach w całej Ameryce.

24.05.2013 Numer 18/ 2013
Reklama