Artykuły

Jedenaste nie pękaj!

Kondom przyszłości

Numer 22/ 2013
Prezerwatywa niewiele się zmieniła w ciągu minionego półwiecza. Prezerwatywa niewiele się zmieniła w ciągu minionego półwiecza. AFP
Kto zaprojektuje kondom nowej generacji: niewidoczny, wygodny, dobrze przylegający, wytrzymały i łatwy do nałożenia? Na geniusza technologii czeka nagroda fundacji Billa i Melindy Gatesów.
Kurs używania prezerwatyw dla indyjskich kierowców tirów. Projekt finansowany przez fundacje Gatesów.AFP Kurs używania prezerwatyw dla indyjskich kierowców tirów. Projekt finansowany przez fundacje Gatesów.

Fluorescencyjna, w rozmiarze XXL, rozgrzewająca, smakowo-zapachowa… Do wyboru, do koloru. Tyle że, pomijając drobne ulepszenia techniczne i przeróbki mające uatrakcyjnić jej wygląd, prezerwatywa niewiele się zmieniła w ciągu minionego półwiecza. Mimo wszelkich, mniej lub bardziej pomysłowych urozmaiceń jest to wciąż ten sam, dobrze znany lateksowy kondom, który należy rozwinąć na członku, trzymając za zbiorniczek. Nie uszło to uwadze Billa i Melindy Gatesów – podobnie jak i fakt, że ten produkt ma swoje wady, których do tej pory nie udało się wyeliminować.

19.07.2013 Numer 22/ 2013
Reklama