Artykuły

Sierotka Marycha

Zielona gorączka w Denver

Numer 25/ 2013
Plantacje ziela dają piękny owoc: stanowe podatki (25 proc.). Plantacje ziela dają piękny owoc: stanowe podatki (25 proc.). EAST NEWS
Denver stało się centrum legalnej uprawy marihuany w USA. Dzięki trawce rozwija się biznes, a plantatorzy myślą o ekspansji na cały kraj.
Wbrew pozorom to ciężki kawałek chleba. Konkurencja w Kolorado jest ostra, a legalna ekspansja poza granice stanu - niemożliwa.Corbis Wbrew pozorom to ciężki kawałek chleba. Konkurencja w Kolorado jest ostra, a legalna ekspansja poza granice stanu - niemożliwa.

Nawet jeśli ktoś nie wiedział, że Denver zostało niekwestionowaną stolicą upalonej Ameryki, jest spora szansa, że poczuje zapach – lekko żywiczny – dolatujący przez otwarte okno samochodu przy wjeździe do miasta. Podążając za tą wonią, trafi do strefy przemysłowej Platte River Valley, gdzie rozległe anonimowe magazyny skrywają ponad 250 firm zajmujących się ziołem.

Spożycie rekreacyjne

Jedna z nich to Gaia Plant-Based Medicine, kwitnące przedsiębiorstwo o wielkich ambicjach zajmujące się produkcją wysokiej jakości cannabis.

30.08.2013 Numer 25/ 2013
Reklama