Artykuły

Odwyk nad Pacyfikiem

Witajcie w Rehab City

Numer 32/ 2013
Klinika Promises. Miesiąc kuracji kosztuje tu kilkadziesiąt tysiecy dolarów. A na przyjęcie trzeba czekać pół roku. Klinika Promises. Miesiąc kuracji kosztuje tu kilkadziesiąt tysiecy dolarów. A na przyjęcie trzeba czekać pół roku. Splash News / EAST NEWS
W Malibu trzeźwieją znani i bogaci. Więc dlaczego miasto ich nie chce?
Widok na góry i ocean plus warunki jak w pięciogwiazdkowym hotelu. Już samo to przywraca chęć do życia.www.summitmalibu.com/Archiwum Widok na góry i ocean plus warunki jak w pięciogwiazdkowym hotelu. Już samo to przywraca chęć do życia.

W oddali błyszczy kryształowo-błękitny Pacyfik, a wrześniowa bryza porusza liśćmi palm na podjeździe do Cliffside Malibu. Goście położonego na wzgórzu luksusowego domu właśnie schodzą się na lunch. Menu nie odbiega od tego w pięciogwiazdkowych hotelach: dziś zupa z alg morskich, sushi z wołowiny, sałatka ogórkowa z sezamem, woda perrier. Goście Cliffside mają do dyspozycji zajęcia jogi, masaże, akupunkturę, jazdę konną – i znakomitą obsługę. Jednak wbrew pierwszemu wrażeniu, to nie jest kurort dla bogaczy, tylko klinika odwykowa.

06.12.2013 Numer 32/ 2013
Reklama