Artykuły

Charlesa Mansona portret rodzinny

Numer 32/ 2013
25-letnia Star ceni Mansona jako obrońcę środowiska. Odwiedza go regularnie. Podobno mają poważne zamiary. 25-letnia Star ceni Mansona jako obrońcę środowiska. Odwiedza go regularnie. Podobno mają poważne zamiary. Polaris / EAST NEWS
Najsłynniejszy zabójca w historii USA po raz pierwszy od 20 lat spotkał się z dziennikarzem. Mistrz manipulacji nie przestaje czarować nawet zza krat.
Ostatnie mohikanki Rodziny. Sandra Good (z lewej) i Lynette Fromme, w 1976 r. Pierwsza dostała 15 lat za szantaż, druga - dożywocie za zamach na G. Forda (zwolniona w 2009 r.).AP/EAST NEWS Ostatnie mohikanki Rodziny. Sandra Good (z lewej) i Lynette Fromme, w 1976 r. Pierwsza dostała 15 lat za szantaż, druga - dożywocie za zamach na G. Forda (zwolniona w 2009 r.).

W kalifornijskiej Dolinie San Joaquin, na przedmieściach nękanego przez wiatry, cuchnącego miasta Corcoran rozpościera się kompleks stanowego więzienia. To tu Charles Manson odsiaduje dożywotni wyrok za udział w zabójstwie Sharon Tate i małżeństwa LaBianca w 1969 r. Właśnie wchodzi do sali widzeń.

Dziś oczywiście wygląda inaczej niż wówczas, gdy kroczył dumnie, ubrany w zamszową bluzę i spodnie z frędzlami i kolorową, patchworkową kamizelkę uszytą przez jego dziewczęta, ze zmierzwioną brodą i szalonymi oczami Rasputina.

06.12.2013 Numer 32/ 2013
Reklama