Artykuły

Łuk szczęścia

Wielki trium J-Law

Numer 01/ 2014
Dziewczyna z Kentucky. Jej droga na czerwony dywan wiodła z wiejskiej farmy poprzez szkolne niepowodzenia. Dziewczyna z Kentucky. Jej droga na czerwony dywan wiodła z wiejskiej farmy poprzez szkolne niepowodzenia. AP / EAST NEWS
W wieku 23 lat Jennifer Lawrence jest twarzą filmowej sagi „Igrzyska śmierci”, laureatką Oscara i drugą najlepiej opłacaną aktorką w Hollywood. A jeszcze niedawno musiała walczyć o każdą rolę.
Rolę w „Do szpiku kości” zawdzięcza własnemu uporowi. Reżyserka Debra Grank uważała, że Jeniffer jest za młoda.Everett Collection/EAST NEWS Rolę w „Do szpiku kości” zawdzięcza własnemu uporowi. Reżyserka Debra Grank uważała, że Jeniffer jest za młoda.

Choć dzień dopiero się zaczął, to Jennifer Lawrence udziela już piątego wywiadu. Gdy lista rozmówców zostanie wyczerpana, trzeba będzie spakować manatki, aby jutro znów powtórzyć ten sam rytuał w jakimś innym kraju, w innym mieście. I tak dzień po dniu, w całej Europie. Takie są twarde reguły promocji narzucone przez twórców filmu „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. To adaptacja powieściowego cyklu Suzanne Collins, ukazującego futurystyczny świat, w którym nastolatki są zmuszone zabijać się na żywo przed kamerami telewizyjnymi.

07.01.2014 Numer 01/ 2014
Reklama