Artykuły

Sądny dzień

Zdążyć przed Armagedonem

Numer 04/ 2014
Na swojej stronie internetowej amerykańscy prepersi uczą, czym sobie zaświecić bez prądu, jak przechować żywność, jak leczyć się ziołami itp. Na swojej stronie internetowej amerykańscy prepersi uczą, czym sobie zaświecić bez prądu, jak przechować żywność, jak leczyć się ziołami itp. Masterfile
Ataki terrorystyczne, pandemie, katastrofy żywiołowe, globalny kryzys finansowy… Prepersi co dzień liczą się z końcem świata. I są na niego przygotowani.
W Montebello w Kalifornii mieszkańcy mają prawo do ochrony przed bliżej nieokreślonym zagrożeniem.AP/EAST NEWS W Montebello w Kalifornii mieszkańcy mają prawo do ochrony przed bliżej nieokreślonym zagrożeniem.

Jedno jest pewne – koniec nadejdzie. Nie jest tylko do końca pewne, kiedy dokładnie. I co dokładnie tego dnia wywoła lawinę zjawisk, której nikt już nie będzie w stanie powstrzymać. Apokalipsa. Sądny dzień. Armagedon. W Hollywood – po sezonie na filmy o kosmitach, meteorytach i katastrofach żywiołowych – obecnie na topie są przede wszystkim pandemie. Politycy mówią, że szpiegowanie obywateli jest zasadne ze względu na zagrożenie terrorystyczne.

14.02.2014 Numer 04/ 2014
Reklama