Artykuły

Bardzo droga Wendi

Chińska żona magnata

Numer 06/ 2014
Usidlić i porzucić Ruperta Murdocha? Wendi Deng urządziła to tak, że sam się prosił. Usidlić i porzucić Ruperta Murdocha? Wendi Deng urządziła to tak, że sam się prosił. Sipa Press / EAST NEWS
Jak ledwie mówiąca po angielsku Chinka uwiodła jednego z najbogatszych ludzi na świecie i przebojem wdarła się do elity towarzyskiej globu?
Życie na szczycie. Nicole Kidman uważała za jedną z najlepszych przyjaciółek (z prawej mąż aktorki, australijski piosenkarz country Keith Urban).WireImage/Getty Images Życie na szczycie. Nicole Kidman uważała za jedną z najlepszych przyjaciółek (z prawej mąż aktorki, australijski piosenkarz country Keith Urban).

Małżeństwo Ruperta Murdocha i Wendi Deng skończyło się nagle – po 14 latach – w zeszłym roku, gdy prezes News Corp. uznał, że jego trzecia żona znalazła sobie nowe obiekty zainteresowania – byłego brytyjskiego premiera i biznesową gwiazdę Doliny Krzemowej. Wiele wskazuje na to, że zdrady były ostatnią kroplą, która przelała czarę. Piękna Wendi już dawno przestała być „sympatyczną Chinką”, jak początkowo opisywał ją dzieciom, której jedynym celem w życiu zdawało się sprawianie mu przyjemności.

14.03.2014 Numer 06/ 2014
Reklama