Artykuły

Kur zapiał

Nielegalne walki kogutów

Numer 06/ 2014
Nielegalne walki odbywają się w całej Ameryce, od czasu do czasu policji udaje się odnieść sukces w walce z ich organizatorami. Nielegalne walki odbywają się w całej Ameryce, od czasu do czasu policji udaje się odnieść sukces w walce z ich organizatorami. AFP / EAST NEWS
Sadyzm czy chciwość? Organizowane przez ludzi walki kogutów mają długą tradycję. Wszystko zaczęło się trzy tysiące lat temu w Azji.
Zło przyciąga zło. Tam, gdzie odbywają się nielegalne walki, pojawia się nielegalny hazard, broń i narkotyki.Polaris/EAST NEWS Zło przyciąga zło. Tam, gdzie odbywają się nielegalne walki, pojawia się nielegalny hazard, broń i narkotyki.

W samym centrum Nowego Jorku odbywają się regularnie krwawe walki kogutów. Na potrzeby nielegalnych walk ptaki są odpowiednio szkolone i faszerowane środkami dopingującymi. Ten barbarzyński obyczaj to dziś wielki biznes: Podczas walk widzowie przegrywają w zakładach tysiące dolarów. W Nowym Jorku organizowane są trzy rodzaje walk: z użyciem krótkich noży, długich noży i swego rodzaju sztyletu. Stalowe ostrza są mocowane kogutom do nóg, za ich pomocą nafaszerowane odpowiednimi środkami ptaki wykłuwają sobie oczy i przebijają płuca.

14.03.2014 Numer 06/ 2014
Reklama