Artykuły

Piotruś Pan futbolu

Pele. Twarz do wynajęcia

Numer 13/ 2014
Pelé (właśc. Edson Arantes do Nascimento, ur. w 1940 r.), były piłkarz brazylijski, środkowy napastnik, przez większość kariery związany z klubem FC Santos. Pelé (właśc. Edson Arantes do Nascimento, ur. w 1940 r.), były piłkarz brazylijski, środkowy napastnik, przez większość kariery związany z klubem FC Santos. Bartosz Krupa / EAST NEWS
Pelé jest największą legendą piłki nożnej, ale rodacy nie traktują go poważnie. Zbyt często romansuje z politykami i nie gardzi udziałem w żadnej kampanii reklamowej.
Człowiek logo. Symbolizuje Brazylię, karierę, radość życia, lekkość.AFP/EAST NEWS Człowiek logo. Symbolizuje Brazylię, karierę, radość życia, lekkość.

Wywiad telewizyjny z Pelém kosztuje 50 tys. dolarów. Ale już za 2,5 tys. dolarów dziennikarz może dokonać montażu sprawiającego wrażenie rozmowy na żywo. Dziennikarze z prasy drukowanej mogą przesłać pięć pytań do firmy PR i poczekać na plik z odpowiedziami piłkarza wszech czasów. Ta oferta dostępna jest już od 250 dolarów. Prawdziwa okazja! A oto nasze pytania:

• Czy tegoroczne mistrzostwa świata w Brazylii będą ostatnim klasycznym mundialem?

17.06.2014 Numer 13/ 2014
Reklama