Artykuły

Prawdziwa mistrzyni świata

Niezła z niej modelka

Numer 18/ 2014
Swojej twarzy użycza wszystkim – od popularnych i tanich marek po branżę luskusową. Oto sekret sukcesu. Swojej twarzy użycza wszystkim – od popularnych i tanich marek po branżę luskusową. Oto sekret sukcesu. BALAWA / EAST NEWS
Można być zdrowym, pięknym i bogatym, a i tak trafi się łyżka dziegciu. Przez wścibskich dziennikarzy Gisele Bündchen, najlepiej opłacana modelka na świecie, ma teraz na pieńku z fiskusem.
Z mężem, futbolistą Tomem Bradym ma synów Benjamina i Viviana. Po drugiej ciąży zrzuciła 13 kilo.Getty Images Z mężem, futbolistą Tomem Bradym ma synów Benjamina i Viviana. Po drugiej ciąży zrzuciła 13 kilo.

W życiu kontrolera skarbówki zdarzają się piękne chwile. Czasami poczucie obowiązku i sumienność zawodowa nakazują mu wezwać do urzędu wielką znakomitość, np. najpiękniejszą kobietę świata. O umówionej godzinie w jego skromnym gabinecie pojawia się olśniewająca, zjawiskowa istota. Staje przed nim prawdziwa Wenus na nogach długich jak szczudła, z burzą jasnych włosów na głowie i sprężystym ciałem, jakby stworzonym do reklamowania kostiumów kąpielowych.

29.08.2014 Numer 18/ 2014
Reklama