Artykuły

Pod nocnym ikarusem

Imprezowy autobus

Numer 23/ 2014
Z zewnątrz Rosjanie pokryli swoje dzieło cienką warstwą czarno-białych obrazów słodkich modelek oraz widoków Londynu i Nowego Jorku. Z zewnątrz Rosjanie pokryli swoje dzieło cienką warstwą czarno-białych obrazów słodkich modelek oraz widoków Londynu i Nowego Jorku. materiały prasowe
W środku udało się zmieścić profesjonalne oświetlenie, skórzane kanapy, telewizory, maszynę do robienia dymu, klimatyzację, lustra na suficie oraz didżejski mikser.materiały prasowe W środku udało się zmieścić profesjonalne oświetlenie, skórzane kanapy, telewizory, maszynę do robienia dymu, klimatyzację, lustra na suficie oraz didżejski mikser.

Grupa rosyjskich przedsiębiorców z Petersburga przekształciła autobus miejski w nocny klub na kółkach. Pomysłodawcy doszli bowiem do wniosku, że nie można się dobrze bawić wciąż w jednym miejscu. W poprzednim wcieleniu BarBusMaxi był zwykłym ikarusem. Rosjanie rozłożyli go na części, pozostawiając tylko szkielet. Z zewnątrz pokryli swoje dzieło cienką warstwą czarno-białych obrazów słodkich modelek oraz widoków Londynu i Nowego Jorku.

W środku udało się zmieścić profesjonalne oświetlenie, skórzane kanapy, telewizory, maszynę do robienia dymu, klimatyzację, lustra na suficie oraz didżejski mikser.

07.11.2014 Numer 23/ 2014
Reklama