Artykuły

Lale jak malowane

Kobiety idealne - sześć tysięcy za sztukę

Numer 26.2014
Po rozpadzie kolejnego związku Frederic postanowił nie wpuszczać do domu żywej kobiety. Szczęście dają mu Lilica i Yorica. Prosto z pudełka, nówki sztuki, jeszcze na gwarancji. Po rozpadzie kolejnego związku Frederic postanowił nie wpuszczać do domu żywej kobiety. Szczęście dają mu Lilica i Yorica. Prosto z pudełka, nówki sztuki, jeszcze na gwarancji. Bruno Vigneron / Getty Images
Miłość też ma swoją cenę. Za idealną partnerkę, obdarzoną cudownym ciałem i francuską elegancją, trzeba zapłacić co najmniej sześć tysięcy euro.
Każdy szczegół został starannie dopracowany. Ale za dodatkową opłatą można dorzucić to i owo.Bruno Vigneron/Getty Images Każdy szczegół został starannie dopracowany. Ale za dodatkową opłatą można dorzucić to i owo.

To jest zawsze bardzo szczególna chwila, tak jak narodziny – mówi lekko podenerwowany Guillaume, uwijając się przy dużej kompozytowej formie w kształcie kobiecego ciała. Jego warsztat pracy przypomina laboratorium. Na stole roboczym, obok elektronicznej wagi, walają się produkty chemiczne i woreczki wypełnione silikonem w różnych odcieniach ludzkiej skóry. Po kilku dniach pracy ten francuski rzemieślnik „tchnie życie” w nową lalkę.

19.12.2014 Numer 26.2014
Reklama