Artykuły

Prezydent jak z ekranu

George Clooney zostanie prezydentem?

Numer 10.2015
Jest przekonujący zarówno jako zwykły, porządny człowiek (np. samotny ojciec w filmie „Spadkobiercy”) Jest przekonujący zarówno jako zwykły, porządny człowiek (np. samotny ojciec w filmie „Spadkobiercy”) Everett / EAST NEWS
Czy przy porannym espresso George Clooney myśli o Białym Domu? Gwiazdor stanowczo zaprzecza, ale zdaniem wielu wielbicieli to tylko zasłona dymna.
Przed Białym Domem po rozmowie z Barackiem Obamą w sprawie wojny domowej w Sudanie (2010).New York Times/EAST NEWS Przed Białym Domem po rozmowie z Barackiem Obamą w sprawie wojny domowej w Sudanie (2010).

Początkowo wymyśliliśmy ten zakład tylko dla draki, ale ludzie potraktowali to serio – ten komentarz brytyjskiego bukmachera mówi sam za siebie. Kiedy w oddziałach Williama Hilla zaczęto przyjmować zakłady o to, czy George Clooney wystartuje w wyborach prezydenckich, nikt się nie spodziewał, że będzie to strzał w dziesiątkę. Tymczasem chętnych do obstawiania nie brakowało. Być może hazardzistów kusił wysoki kurs, wynoszący aż dwieście do jednego?

Obecnie oferta nie jest już tak atrakcyjna.

15.05.2015 Numer 10.2015
Reklama