Artykuły

Mądrzejsze wcielenie Terminatora

Świat według Arnolda

Numer 19.2015
Arnold Schwarzenegger (68 lat) jako najmłodszy atleta na świecie uzyskał w 1967 r. tytuł „Mister Universum”. Arnold Schwarzenegger (68 lat) jako najmłodszy atleta na świecie uzyskał w 1967 r. tytuł „Mister Universum”. MCT
Są po prostu takie rzeczy, których dwudziestolatek nie potrafi zrobić, a sześćdziesięciolatek jak najbardziej – mówi Arnold Schwarzenegger.
W filmie „Terminator: Genisys” Arnold ma siwe włosy. Nie wypiera się tego, że na co dzień je farbuje: Skoro jest taka technologia, to czemu jej nie używać?materiały prasowe W filmie „Terminator: Genisys” Arnold ma siwe włosy. Nie wypiera się tego, że na co dzień je farbuje: Skoro jest taka technologia, to czemu jej nie używać?

Powraca Terminator, niezniszczalna maszyna do zabijania, wysłana na Ziemię z przyszłości. Czy przypomina pan sobie ten moment w 1984 roku, kiedy po raz pierwszy usłyszał pan o tym pomyśle?
Arnold Schwarzenegger: Jasne. Po jakimś castingu w Hollywood podszedł do mnie Mike Medavoy, który był wtedy szefem studia Orion, i opowiedział mi o niesamowitym scenariuszu, który powinienem jego zdaniem zaraz przeczytać. Chciał powierzyć mi rolę Reese’a, który bohatersko walczy przeciw panowaniu maszyn.

18.09.2015 Numer 19.2015
Reklama