Artykuły

Höxter psycho

Zbrodnia i Miłość

Numer 11.2016
Pod tym dachem, w niepozornym domku w Nadrenii Północnej-Westfalii, rozgrywały się sceny jak z horroru. Pod tym dachem, w niepozornym domku w Nadrenii Północnej-Westfalii, rozgrywały się sceny jak z horroru. AFP / EAST NEWS
Niemcami wstrząsa afera kryminalna o podłożu seksualnym w małym mieście Höxter. Każdego dnia pojawiają się nowe brutalne szczegóły. Nawet najbardziej wytrawni policjanci przyznają, że takiej zbrodni jeszcze nie widzieli.
Wilfried W. wyszukiwał ofiary na portalach randkowych. „Strój: modny, sport: siłownia, odżywianie: zdrowe, religia: ewangelikanizm”. Zainteresowanych kobiet nie brakowało. Mogło być ich nawet ok. stu.AN Wilfried W. wyszukiwał ofiary na portalach randkowych. „Strój: modny, sport: siłownia, odżywianie: zdrowe, religia: ewangelikanizm”. Zainteresowanych kobiet nie brakowało. Mogło być ich nawet ok. stu.

Mężczyzna zadzwonił do drzwi tuż przed północą, przedtem zapowiedział się telefonicznie. Stanął w drzwiach. Był porządnie ubrany, dosyć wysoki i dobrze zbudowany. – Wyglądał mi na sympatycznego człowieka – zwierza się kobieta.

Poznali się w internecie, na portalu towarzyskim friendscout24. – Na początku był wyjątkowo miły, skromny i grzeczny – mówi. Przez dwa tygodnie pisali do siebie e-maile, potem wymienili się numerami telefonów.

24.05.2016 Numer 11.2016
Reklama