Artykuły

20 lat i jedną kłótnię później

„T2 Trainspotting”: portret ćpunów 20 lat później

Numer 05.2017
Czy za 20 lat Ewan McGregor zagra w „Trainspotting 3”? „O mój Boże, ćpuny na emeryturze? Mam sporą wyobraźnię, ale to zbyt odległe”. Czy za 20 lat Ewan McGregor zagra w „Trainspotting 3”? „O mój Boże, ćpuny na emeryturze? Mam sporą wyobraźnię, ale to zbyt odległe”. Avalon / Reporter
A jednak znowu razem! Reżyser Danny Boyle i aktor Ewan McGregor opowiadają o swoim filmie „T2 Trainspotting”.
Danny Boyle: „Widzowie stali się częścią filmu. Postarzeli się wraz z bohaterami. Może sobie przypomną, w jakich okolicznościach go oglądali”.Rex/EAST NEWS Danny Boyle: „Widzowie stali się częścią filmu. Postarzeli się wraz z bohaterami. Może sobie przypomną, w jakich okolicznościach go oglądali”.

W 1996 roku film „Trainspotting” o paczce ćpunów z Edynburga zrobił ze szkockiego aktora Ewana McGregora i angielskiego reżysera Danny’ego Boyle’a supergwiazdorów brytyjskiego kina. Obaj niebawem przenieśli się do Hollywood. Ewan McGregor został zwerbowany przez George’a Lucasa do trzech filmów z serii „Gwiezdne wojny”, gdzie wystąpił jako Obi-Wan Kenobi, a poza tym grał u Woody’ego Allena, Ridleya Scotta i Romana Polańskiego.

03.03.2017 Numer 05.2017
Reklama