Artykuły

Zielona drużyna

Tak kopią piłkę weganie

Numer 21.2017
W maju br. wygrali na Wembley z Tranmere Rovers 3:1. Ale do wyjścia z czwartej ligi jeszcze bardzo daleko... W maju br. wygrali na Wembley z Tranmere Rovers 3:1. Ale do wyjścia z czwartej ligi jeszcze bardzo daleko... PA / EAST NEWS
Mówimy „piłka nożna”, a myślimy o wielkiej forsie, wybrykach kiboli i skandalach korupcyjnych. Maleńki angielski klub może całkowicie zmienić ten obraz gry.
Po treningach zawodnicy są tak głodni, że akceptują nawet wegańskie dania.PA/EAST NEWS Po treningach zawodnicy są tak głodni, że akceptują nawet wegańskie dania.

Forest Green Rovers to klub piłkarski z niewielkiej mieściny Nailsworth w hrabstwie Gloucestershire (południowo-zachodnia Anglia), jeden z najstarszych na Wyspach, bo założony w 1889 roku przez pastora E.J.H. Peacha. Pod względem sportowym Roversi i ich kibice nie mają wielkich powodów do dumy – na początku października br. zajmowali ostatnie, 24 miejsce, w angielskiej czwartej lidze. Co innego jeśli chodzi o PR i wizerunek drużyny, nazywanej najbardziej „zieloną” jedenastką na Wyspach.

13.10.2017 Numer 21.2017
Reklama