Artykuły

Epidemia paranoi

Wojna (dez)informacyjna

Numer 16.2019
Alex Jones, prezenter radiowy, fan Donalda Trumpa (z wzajemnością): „Badania potwierdziły, że wskutek picia wody z fluorem moje IQ spadło o 20 punktów”. Alex Jones, prezenter radiowy, fan Donalda Trumpa (z wzajemnością): „Badania potwierdziły, że wskutek picia wody z fluorem moje IQ spadło o 20 punktów”. BEW
Zwolennicy teorii spiskowych zajmują coraz wyższe stanowiska. Przypadek?
Erika Geuser, działaczka antyszczepionkowa z Georgii: „Naprawdę nie wiemy nic o zagrożeniach dla naszych dzieci”.AP/EAST NEWS Erika Geuser, działaczka antyszczepionkowa z Georgii: „Naprawdę nie wiemy nic o zagrożeniach dla naszych dzieci”.

W styczniu 2015 roku spędziłam najdłuższy, najbardziej niepokojący tydzień mojego życia na statku wycieczkowym pełnym zwolenników teorii spiskowych. Kiedy płynął do Meksyku i z powrotem, wysłuchałam historii o wszystkich tajnych planach, jakie tylko można sobie wyobrazić. – To, co ludzie uważają dziś za szaleństwo, wejdzie kiedyś do mainstreamu. Rok 2016 będzie jednym z tych decydujących nie tylko w historii ludzkości, lecz także w historii Ameryki – oświadczył już na początku rejsu David Morton (samozwańczy ekspert do spraw UFO i jasnowidzenia; w 2017 roku skazany na sześć lat więzienia za oszustwa podatkowe).

02.08.2019 Numer 16.2019
Reklama