Artykuły

Królewna Szpieżka

Kobieta „nielegał”

Numer 23.2019
Synowie w szoku. Nagle się dowiedzieli, że w ich rodzinnym domu ruskie były nie tylko pierogi... Synowie w szoku. Nagle się dowiedzieli, że w ich rodzinnym domu ruskie były nie tylko pierogi... AP / EAST NEWS
Jelena Wawiłowa należała do siatki rosyjskich szpiegów „nielegałów”. Zanim została wykryta przez FBI i deportowana do Rosji, przez lata z powodzeniem udawała zwykłą Amerykankę.
Kiedyś chciała zostać aktorką. W pewnym sensie się udało.AP/EAST NEWS Kiedyś chciała zostać aktorką. W pewnym sensie się udało.

Tim i Alex nie są już małymi chłopcami, obaj zbliżają się do trzydziestki. Mimo to pewnie nie zapomnieli, jak w dzieciństwie zajadali się pierożkami z mięsem domowej roboty. Mama spędzała wieczór w kuchni, a potem wołała rodzinę do stołu. – Dziś będą ravioli! – ogłaszała. Słysząc to, ich ojciec oblizywał się łakomie. W rzeczywistości Tracey Foley nie serwowała włoskich rarytasów, lecz rosyjskie pielmieni, za którymi jej mąż Donald przepadał od dziecka. Jednak obaj chłopcy, urodzeni w Kanadzie i mieszkający na obrzeżach Bostonu, nie powinni byli tego wiedzieć.

08.11.2019 Numer 23.2019
Reklama