Artykuły

Łap UAP!

Nie ufajcie UFO! Pentagon przyznał, że mamy problem

Numer 16.2021
Piloci od dziesiątków lat opowiadali o rzadko obserwowanych zjawiskach, naukowcy nieraz im nie wierzyli. Piloci od dziesiątków lat opowiadali o rzadko obserwowanych zjawiskach, naukowcy nieraz im nie wierzyli. caglecartoons.com
Niezwykłe obiekty latające wywołują konsternację wśród amerykańskich wojskowych. Chiny? Rosja? A może jednak kosmici?
Od czasów starożytnych filozofowie i przywódcy religijni byli pewni, że Ziemia znajduje się w centrum wszechświata, a Słońce i inne gwiazdy krążą wokół nas.caglecartoons.com Od czasów starożytnych filozofowie i przywódcy religijni byli pewni, że Ziemia znajduje się w centrum wszechświata, a Słońce i inne gwiazdy krążą wokół nas.

Trzy krótkie, nieostre filmiki. Widać na nich ledwo rozpoznawalne obiekty, które z niesamowitą szybkością i nagłymi zmianami kierunku przecinają powietrze. Nie mają powierzchni nośnej ani nie pozostawiają po sobie strugi spalin. Żadnego widocznego napędu. Jedno z nagrań jest datowane na rok 2004, dwa pochodzą z 2015 roku. Powstały w pobliżu zachodniego albo wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Nakręcono je z amerykańskich samolotów bojowych F/A-18, wyposażonych w kamery termowizyjne.

Te filmiki oglądano w internecie miliony razy.

29.07.2021 Numer 16.2021
Reklama