Artykuły

Nadchodzi rewolucja

Koszty brexitu

Numer 19.2021
Opuszczenie Unii Europejskiej odcięło dostęp pracodawców do zasobów ludzkich, które zbyt często były wyzyskiwane. Opuszczenie Unii Europejskiej odcięło dostęp pracodawców do zasobów ludzkich, które zbyt często były wyzyskiwane. www.caglecartoons.com
Dysfunkcjonalny rynek pracy w Wielkiej Brytanii opierał się na puli wyzyskiwanych pracowników.
Puste półki. Sieci supermarketów Aldi i Tesco zachęcają kierowców do pracy, oferując im na start bonus w wysokości 1000 funtów.PA/EAST NEWS Puste półki. Sieci supermarketów Aldi i Tesco zachęcają kierowców do pracy, oferując im na start bonus w wysokości 1000 funtów.

Sadownicy ostrzegają, że niezebrane owoce po prostu zgniją. Z braku zwykłych pracowników przetwórnie mięsa zatrudniają więźniów. Brak kierowców ciężarówek spowodował, że w McDonaldzie zabrakło koktajli mlecznych.

Po 18 miesiącach nieszczęścia i zamieszania większość z nas wydaje się reagować na to fatalistycznym wzruszeniem ramion, chociaż sytuacja przywodzi na myśl oklepane, ale nie pozbawione sensu pytanie: czy możesz sobie wyobrazić reakcję społeczeństwa, gdyby wydarzyło się to za rządów Partii Pracy?

09.09.2021 Numer 19.2021
Reklama