Artykuły

Sieć intryg

Śledztwo Spiegla

Numer 19.2021
Kasia Lenhardt pod koniec 2018 roku, jeszcze zanim stała się znana jako partnerka słynnego piłkarza. Kasia Lenhardt pod koniec 2018 roku, jeszcze zanim stała się znana jako partnerka słynnego piłkarza. Imago / EAST NEWS
Piłkarz Jérôme Boateng i polska modelka Kasia Lenhardt trwali w toksycznym związku do momentu, aż Boateng publicznie zerwał relację i oskarżył partnerkę o szantaż w wywiadzie dla „Bilda”. Siedem dni później modelka popełniła samobójstwo. Teraz jej matka szuka winnych.
Wakacje na Mykonos lipiec 2019. Wtedy fotoreporterzy towarzyszyli im już na każdym kroku.Mega/Forum Wakacje na Mykonos lipiec 2019. Wtedy fotoreporterzy towarzyszyli im już na każdym kroku.

Widzisz, jak na ciebie patrzę. Przecież wiesz, że cię kocham. Przepraszam, naprawdę. Ja niszczę wszystko, czego bym się nie dotknął. Wszyscy cierpią z mojego powodu” (fragment wiadomości głosowej od Jérôme’a Boatenga do Kasi Lenhardt, luty 2019).

Cmentarz w Berlinie. Przez liście prześwieca czerwcowe słońce. Krucha kobieta, ubrana cała na czarno, zmierza wąską alejką w stronę jednego z grobów. Mogłaby iść główną aleją, ale nie chce. Za bardzo przypomina jej to dzień, w którym niosła prochy swojej córki.

09.09.2021 Numer 19.2021
Reklama