Artykuły

Gen Z ubiera się u Prady

Hodowla klienteli

Numer 11.2022
Co tam wojna i pandemia! Louis Vuitton na pewno nie pójdzie z torbami. W asortymencie ma nawet coś dla raperów i skejtów. Co tam wojna i pandemia! Louis Vuitton na pewno nie pójdzie z torbami. W asortymencie ma nawet coś dla raperów i skejtów. Polaris / EAST NEWS
Pokolenie TikToka uwielbia luksusowe marki, chociaż zwykle nie może sobie na nie pozwolić.
Leonie Hanne zdobyła tytuł Influencerki Roku 2021. Pracuje m.in. dla Gucciego. Odkąd założyła konto na TikToku, obserwują ją także małolaty.Splash/EAST NEWS Leonie Hanne zdobyła tytuł Influencerki Roku 2021. Pracuje m.in. dla Gucciego. Odkąd założyła konto na TikToku, obserwują ją także małolaty.

Jeszcze pół godziny do Palm Springs. Leonie Hanne ma teraz czas na rozmowę telefoniczną. Alex, jej życiowy i biznesowy partner i fotograf, siedzi za kierownicą. Wkrótce potem Leonie wrzuca filmik z jazdy na Instagrama. Obserwuje ją tam 4,2 mln ludzi. Jest w drodze na festiwal muzyczny Coachella w Indio w Kalifornii. Amerykańska marka modowa Revolve, która opłaciła podróż, organizuje tam imprezę dla influencerów. 33-letnia Hanne mieszka na przemian w Londynie i Hamburgu. Pracowała jako doradczyni strategiczna w Otto Group aż do 2004 roku, kiedy dzięki swojemu blogowi modowemu stała się samowystarczalna.

20.05.2022 Numer 11.2022
Reklama