Artykuły

Ciężka dola kopii idola

Agencje sobowtórów

Numer 15.2022
Dionne Rose jako Michelle Obama. Zawód: urzędniczka. Bawiła się świetnie, ale gdy nastał Trump, zaproszenia na eventy przestały przychodzić. Dionne Rose jako Michelle Obama. Zawód: urzędniczka. Bawiła się świetnie, ale gdy nastał Trump, zaproszenia na eventy przestały przychodzić. Daily Mail/Rex / EAST NEWS
Zarabianie na życie twarzą innej osoby to dziwny biznes.
Andy Macdonald jako Johnny Depp. Rodowity Szkot, samotny ojciec. Z niepokojem śledzi ostatnie medialne perypetie swojego „chlebodawcy”.The Sun/News Licensing/Forum Andy Macdonald jako Johnny Depp. Rodowity Szkot, samotny ojciec. Z niepokojem śledzi ostatnie medialne perypetie swojego „chlebodawcy”.

Nie zawsze łatwo być Johnnym Deppem. Na pewno takie przekonanie wyniosłem po spędzeniu popołudnia w szkockim domu Andy’ego Macdonalda: artysty, muzyka i czołowego imitatora kapitana Jacka Sparrowa w tej części świata. Z powodu ostatnich przygód Deppa na sali sądowej pirat nie cieszy się już od dłuższego czasu takim samym zainteresowaniem, co kiedyś. No i chaos lat pandemii też nie pomógł Macdonaldowi. Jego kalendarz – kiedyś po brzegi wypełniony zaproszeniami na występy – teraz świeci pustkami.

15.07.2022 Numer 15.2022
Reklama