Artykuły

Trochę trudu, trochę wudu

Rozkochać i oskubać

Numer 18.2022
Jeśli urodziłeś się w Ghanie, a nie w Stanach Zjednoczonych, rzeczywistość szybko cię dogania. Co innego można robić, żeby zdobyć takie pieniądze? Jeśli urodziłeś się w Ghanie, a nie w Stanach Zjednoczonych, rzeczywistość szybko cię dogania. Co innego można robić, żeby zdobyć takie pieniądze? Shutterstock
Oszuści matrymonialni z Afryki Zachodniej mają wzięcie wśród internautek. Tysiące zagubionych kobiet przesyła im miliony dolarów.
Dzięki programom tłumaczeniowym mogą uwodzić we wszystkich językach. „Jestem zawsze przy tobie, każdego dnia, w ten sposób powoli cię rozmiękczam” – zdradza jeden z lovescammerów.Shutterstock Dzięki programom tłumaczeniowym mogą uwodzić we wszystkich językach. „Jestem zawsze przy tobie, każdego dnia, w ten sposób powoli cię rozmiękczam” – zdradza jeden z lovescammerów.

Język niemiecki Franka bywał koślawy, bo pisał swoje wiadomości za pomocą programu tłumaczącego. Ilona nie miała nic przeciwko. To, co pisał, dawało jej poczucie bezpieczeństwa, którego od tak dawna jej brakowało. Były mąż pobił ją i upokorzył. Często czuła się samotna ze swoimi zmartwieniami. W Budziszynie niewiele się dzieje, trudno nawiązać nowe znajomości. Odkąd dzieci się wyprowadziły, w domu zrobiło się cicho. I wtedy pojawił się Frank. – Naprawdę się mną zainteresował – podkreśla kobieta.

26.08.2022 Numer 18.2022
Reklama