Artykuły

Jak ciężko być syrenką

Podwodny balet

Numer 13.2023
Performerka Che Monique przekonuje w serialu Netfliksa, że każdy powinien móc zostać Arielką. Performerka Che Monique przekonuje w serialu Netfliksa, że każdy powinien móc zostać Arielką. Andréanna Seymore/Netflix © 2023 / •
Harować całe dnie…
Podwodni artyści starają się sprawiać wrażenie, że pływanie w kostiumie jest dla nich całkowicie naturalne, ale to trudne i niebezpieczne zajęcie.Netflix © 2023/• Podwodni artyści starają się sprawiać wrażenie, że pływanie w kostiumie jest dla nich całkowicie naturalne, ale to trudne i niebezpieczne zajęcie.

W kasynie hotelu Silverton w Las Vegas pewien mężczyzna filmuje telefonem stworzenia pływające w wielkim akwarium o pojemności ponad 440 tysięcy litrów. Większość z nich ma ogony, ale jego interesują szczególnie dwie kobiety, które wykonują pod wodą fikołki do tyłu. Ich kolorowe ogony sprawiają wrażenie grubych i gumowych w dotyku. Na widowni jest też mała dziewczynka (w Las Vegas dzieci mają wstęp do kasyn, ale nie mogą zatrzymywać się przy stolikach albo automatach – przyp. FORUM). Dziewczynka patrzy tylko ze zdumieniem, kiedy kobieta pod wodą uśmiecha się i macha do niej przyjaźnie.

16.06.2023 Numer 13.2023
Reklama