Europa

Frogmore Blues

Przeprowadzka Harry’ego i Meghan

Numer 09.2019
Pan i Pani Sussex w Maroku. Księżna rodem z Ameryki uwspółcześniła monarchię. Pan i Pani Sussex w Maroku. Księżna rodem z Ameryki uwspółcześniła monarchię. Reuters / Forum
Harry i Meghan wyprowadzili się z rezydencji księcia Williama, jednak nie oznacza to rozłamu w rodzinie królewskiej. „The Guardian” studzi emocje prasy brukowej.
Frogmore Cottage. Tu ma przyjść na świat ich pierwsze dziecko.Rex/EAST NEWS Frogmore Cottage. Tu ma przyjść na świat ich pierwsze dziecko.

Osłonięci szpalerem drzew na historycznych terenach należącego do królowej Elżbiety II zamku Windsor, książę i księżna Sussex przygotowują swój nowy dom, Frogmore Cottage. Tu ma przyjść na świat ich pierwsze dziecko. Słowo „cottage” (chatka, domek na wsi), nie bardzo pasuje do zabytkowego dworku podarowanego Meghan i Harry’emu przez królową, który mieści ponoć dziesięć sypialni i został odnowiony za mniej więcej trzy miliony funtów. Prasa pisze, że młodzi będą teraz mieli ogródek warzywny i salę do jogi z delikatnie sprężynującą podłogą.

26.04.2019 Numer 09.2019
Reklama