Europa

Hasztag: hasz

Andaluzja. Królowie kontrabandy

Numer 17.2020
Przy granicy z Gibraltarem w 60-tysięcznym mieście La Línea de la Concepción co najmniej trzy tysiące osób pracuje w narkobiznesie. Krążą legendy o skarbach ukrytych tu przez bossów. Przy granicy z Gibraltarem w 60-tysięcznym mieście La Línea de la Concepción co najmniej trzy tysiące osób pracuje w narkobiznesie. Krążą legendy o skarbach ukrytych tu przez bossów. Album / EAST NEWS
Porzucona przez turystów Andaluzja jest szeroko otwartą bramą dla przemytu narkotyków do Europy.
Guardia Civil przejmuje transport. Trasy przerzutów zaczynają się od plantacji konopi w północnym Maroku. Handlarze wykorzystują motorówki pontonowe.EFE/Forum Guardia Civil przejmuje transport. Trasy przerzutów zaczynają się od plantacji konopi w północnym Maroku. Handlarze wykorzystują motorówki pontonowe.

Podrzuć mi dwie dobre, takie jak trzeba – składając to zamówienie, Isco Tejón, herszt gangu Kasztanów, nie wiedział, że jego telefon jest na podsłuchu. Dziś twierdzi, że nie miał nic złego na myśli. Rzekomo chodziło mu o kobiety. Trudno uwierzyć, że hiszpański król haszyszu, którego majątek szacuje się na 30 mln euro, rozmawiał ze swoim marokańskim znajomkiem o dziewczynach. Najpewniej miał na myśli dwie łodzie hybrydowe wypakowane trefnym towarem.

Handlarze chętnie wykorzystują motorówki pontonowe ze sztywnym dnem do przerzutu narkotyków z Afryki do Europy.

13.08.2020 Numer 17.2020
Reklama