Europa

Kariera Rottweilera

Urodziny księżnej

Numer 16.2022
Jej działalność na rzecz różnych kampanii i organizacji budzi obecnie powszechny szacunek. Jej działalność na rzecz różnych kampanii i organizacji budzi obecnie powszechny szacunek. Rex / EAST NEWS
Camilla Parker Bowles zdążyła przywyknąć do hejtu i krytyki. Jako księżna Kamila skończyła właśnie 75 lat, a jej rola na dworze Windsorów jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek.
Po raz pierwszy pokazali się publicznie jako para w 1999 roku. Prasa miała o czym pisać.PA/EAST NEWS Po raz pierwszy pokazali się publicznie jako para w 1999 roku. Prasa miała o czym pisać.

W roku 2018 dziennikarz Tom Bower opublikował nieautoryzowaną biografię następcy tronu Wielkiej Brytanii, księcia Karola, zatytułowaną „Rebel Prince”. Autor twierdzi, że po tragicznej śmierci byłej żony Diany Karol spędzał letnie wakacje w Balmoral Castle. Zwrócił się wówczas do swojej matki, królowej Elżbiety, i nerwowo, ale z nadzieją, zapytał ją o możliwość powitania jego długoletniej kochanki Camilli Parker Bowles w rodzinie królewskiej.

Towarzyszka Królowa

Według autora książki Karol nie oczekiwał wprawdzie, że Elżbieta II powita Camillę z otwartymi ramionami, zaskoczyła go jednak zaciekłość królowej.

29.07.2022 Numer 16.2022
Reklama