Europa

Jegorowa, dawniej Kliczko

Natalia Jegorowa. Nie mów o niej „pani Kliczko”!

Numer 23.2022
Zawsze perfekcyjna. Jako żona, jako piosenkarka, jako aktywistka. Teraz marzy się jej idealny rozwód. Zawsze perfekcyjna. Jako żona, jako piosenkarka, jako aktywistka. Teraz marzy się jej idealny rozwód. Reuters / Forum
Przez ćwierć wieku stała u boku swojego męża, Witalija Kliczki. Teraz Natalia Jegorowa chce rozpocząć życie na własny rachunek jako osoba publiczna. Czy to się może udać?
Zdała sobie sprawę, że ludzie jej ufają. Wiedzą, że każdy cent, który jej przekażą, trafi do Ukrainy.Rex/EAST NEWS Zdała sobie sprawę, że ludzie jej ufają. Wiedzą, że każdy cent, który jej przekażą, trafi do Ukrainy.

Kobieta znana wszystkim jako Natalia Kliczko usiadła na sofie w swojej willi w Hamburgu-Othmarschen, w salonie, który wygląda tak schludnie, jak w katalogu mebli, i wyjaśnia, dlaczego chce rozpocząć nowe życie bez nazwiska Kliczko. Jest poniedziałkowy poranek pod koniec września, wojna na Ukrainie właśnie weszła w 31 tydzień. Kobieta skrzyżowała nogi, wygląda absolutnie nieskazitelnie. Poza, makijaż, fryzura. Zaparzyła kawę, otworzyła pudełko pralinek. – Postanowiłam powrócić do panieńskiego nazwiska, którego nikt właściwie nie zna: Jegorowa – mówi.

04.11.2022 Numer 23.2022
Reklama