Europa

Pan od premiera

Andrea Giambruno. W cieniu żony

Numer 24.2022
Giambruno pojawił się na uroczystość zaprzysiężenia nowego rządu w pałacu Kwirynalskim w Rzymie. Giambruno pojawił się na uroczystość zaprzysiężenia nowego rządu w pałacu Kwirynalskim w Rzymie. Rex / EAST NEWS
Prasa bulwarowa okrzyknęła szefową rządu Giorgię Meloni i jej partnera Andreę Giambruno nową włoską parą glamour. Podobno Giambruno ma całkiem inne poglądy polityczne niż jego wybranka.

Tropem Andrea Giambruno podążają paparazzi, którzy mają mu robić jakieś „zdjęcia z ukrycia”. Niekoniecznie należy wierzyć, że fotografie faktycznie robione są w tajemnicy, bo prasa plotkarska zwykle dogaduje się z celebrytami. Ale oczywiście brzmi to bardziej ekskluzywnie. Zdjęcia Andrea, które zostały opublikowane w magazynie „Chi”, ukazują go w rzymskim supermarkecie. Stoi przy półce z wodą mineralną, ma na sobie dżinsy i niebieską, sportową kurtkę, a na nosie – okulary przeciwsłoneczne. Nie pcha przed sobą wózka sklepowego, nie musi. Niedbale trzyma sześciopak wody mineralnej w dwóch palcach prawej ręki, podczas gdy szynkę i ser z lady delikatesowej niesie w lewej. Typ wysportowanego mężczyzny. Tytuł materiału: „Zakupy pierwszego dżentelmena”.

18.11.2022 Numer 24.2022
Reklama