Koronawirus

Co widać po covidzie?

Jeśli minie pandemia

Numer 1.2021
Sale koncertowe zamknięte, kina bankrutują. Setki tysięcy ludzi straciło pracę. Co zrobić, żeby to się nie powtórzyło? Sale koncertowe zamknięte, kina bankrutują. Setki tysięcy ludzi straciło pracę. Co zrobić, żeby to się nie powtórzyło? AFP / East News
Jakie zmiany w naszym życiu wymusi koronawirus? Sonda magazynu „Foreign Policy” wśród ekspertów z różnych dziedzin.
Zmęczeni kwarantanną mieszkańcy miast zapragną przejść się po ulicy albo zaszyć w kawiarni (na zdjęciu: Rijeka w Chorwacji).Pixell/Forum Zmęczeni kwarantanną mieszkańcy miast zapragną przejść się po ulicy albo zaszyć w kawiarni (na zdjęciu: Rijeka w Chorwacji).

Materiał składający się z całego szeregu artykułów jest niezwykle obszerny i przyświeca mu ambitny cel. Dziennikarze przyjrzeli się różnym dziedzinom życia, nawet takim, które zwykle nie leżą w orbicie zainteresowań pisma poświęconego stosunkom międzynarodowym. Prognozę podzielono na siedem obszarów (kultura, podróże, porządek światowy, szkoły i uniwersytety, państwo, miasta, gospodarka). Większość specjalistów uważa, że świat wyjdzie z kryzysu obronną ręką. Zmiany, które się dokonają, i tak kiedyś musiały nastąpić, a wstrząs wywołany pandemią przyspieszy reorganizację.

28.12.2020 Numer 1.2021
Reklama