Koronawirus

Sieć Didulo

Romana Didulo. Królowa spisków

Numer 19.2022
Skąd przybyła? Didulo twierdzi, że karierę zawdzięcza poparciu głęboko zakonspirowanych oficerów-patriotów wyklętych. Zapewnia, że państwo kanadyjskie, jakie znamy, jest nielegalne. Skąd przybyła? Didulo twierdzi, że karierę zawdzięcza poparciu głęboko zakonspirowanych oficerów-patriotów wyklętych. Zapewnia, że państwo kanadyjskie, jakie znamy, jest nielegalne. Reuters / Forum
Nazywa się władczynią Wielkiej Białej Północy i wzywa do zabijania pracowników służby zdrowia podających szczepionki. W Kanadzie ma tysiące wyznawców.

Romana Didulo podróżuje po Kanadzie kamperem udekorowanym flagami narodowymi i towarzyszy jej zawsze pokaźna świta. Jeździ po małych miasteczkach, gdzie serdecznie wita swoich rozentuzjazmowanych zwolenników i pozuje do zdjęć. A potem wzywa do dokonywania egzekucji na pracownikach służby zdrowia i na politykach, którzy popierają kampanię masowych szczepień.

Dla ponad 60 tysięcy ludzi, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych, jest nowo koronowaną królową Kanady. Jednak funkcjonariuszom dbającym o bezpieczeństwo narodowe i stróżom prawa przypomina o zagrożeniu, że internetowi zwolennicy teorii spiskowych mogą również wyrządzić szkody w świecie rzeczywistym.

09.09.2022 Numer 19.2022
Reklama