Kultura

Wzbudzam strach

Zła twarz „Breaking Bad”

Numer 09/ 2014
Bryan Cranston, odtwórca głównej roli w serialu „Breaking Bad”. Bryan Cranston, odtwórca głównej roli w serialu „Breaking Bad”. AP / East News
Bryan Cranston, odtwórca głównej roli w serialu „Breaking Bad”, opowiada o życiu z wredną gębą i o tym, że jego kariera aktorska zaczęła się od… pocałunku.
Za rolę w „Breaking Bad” dostał wiele nagród, m.in. od Gildii Aktorów Filmowych.Robert Gauthier/Los Angeles Times/MCT Za rolę w „Breaking Bad” dostał wiele nagród, m.in. od Gildii Aktorów Filmowych.

Dużo się uśmiecha, ale gdy tego nie robi, jego twarz przybiera złowrogi wyraz. – W stanie neutralnym mam wredną gębę – przeprasza fotografa robiącego zdjęcia do wywiadu w jego studiu na Manhattanie. – Wzbudzam strach. Niektórzy ludzie mają uśmiech wypisany na twarzy. A ja wyglądam, jakbym zjadał dzieci – mówi.

Nieprzeciętny przeciętniak

58-letni Bryan Cranston jest zajętym człowiekiem. Pisze i publikuje wspomnienia, a do tego występuje właśnie w swojej pierwszej sztuce wystawianej na Broadwayu, dramacie politycznym „All the Way”, gdzie gra byłego amerykańskiego prezydenta Lyndona Johnsona.

25.04.2014 Numer 09/ 2014
Reklama