Kultura

Zagubiony kowboj

Tommy Lee Jones - z Teksasu do Hollywood

Numer 14/ 2014
Z Dzikiego Zachodu mógłby uciec tylko w filmie. Np. w towarzystwie Hilary Swank w „The Homesman”. Z Dzikiego Zachodu mógłby uciec tylko w filmie. Np. w towarzystwie Hilary Swank w „The Homesman”. materiały prasowe
W życiu Tommy’ego Lee Jonesa najważniejsze jest ranczo. W jego rodzinnym Teksasie status filmowej gwiazdy jest niczym wobec dobrego konia i gwiazdy szeryfa.
Tommy Lee Jones mówi o sobie z dumą: Jestem Teksańczykiem w ósmym pokoleniu.materiały prasowe Tommy Lee Jones mówi o sobie z dumą: Jestem Teksańczykiem w ósmym pokoleniu.

Nie może usiedzieć spokojnie z tyłu samochodu. Dość szorstkim tonem wydaje polecenia kierowcy: No dalej, Wes! Gazu! Skręć tutaj! Przewieź nas jakoś z fasonem! – Tak jest, proszę pana! – odpowiada flegmatycznie mężczyzna za kółkiem, po czym dodaje ostro gazu, rozpoczynając slalom między autami na drodze dojazdowej do autostrady. Wesley Oliver – młody adwokat, który porzucił pracę w zawodzie – nie jest szoferem amerykańskiego gwiazdora, lecz jego scenarzystą i prawą ręką w sprawach artystycznych.

04.07.2014 Numer 14/ 2014
Reklama