Kultura

Wielka draka w Dolby Theatre

Oscary 2017

Numer 05.2017
Najlepsze role pierwszo- i drugoplanowe. Od lewej: Mahershala Ali („Moonlight”), Emma Stone („La La Land”), Viola Davis („Fences”) i Casey Affleck („Manchester by the Sea”). Najlepsze role pierwszo- i drugoplanowe. Od lewej: Mahershala Ali („Moonlight”), Emma Stone („La La Land”), Viola Davis („Fences”) i Casey Affleck („Manchester by the Sea”). Rex / EAST NEWS
Wojna o kolor Oscarów trwa w Hollywood już od wielu lat. W tym roku czarni mieli znowu przegrać, choć tym razem przez pomyłkę.
Był to jeden z najbardziej zaskakujących zwrotów akcji w historii Oscarów.caglecartoons.com Był to jeden z najbardziej zaskakujących zwrotów akcji w historii Oscarów.

Brian Cullinan, partner w firmie konsultingowej PwC, i jego koleżanka wykonują jeden z najbardziej niezwykłych i owianych największą tajemnicą zawodów w Hollywood. Do ich obowiązków należy dbanie o to, by statuetki Oscarów wręczono właściwym osobom. Ubrany w smoking Cullinan stoi za kulisami Dolby Theatre i wyjmuje zapieczętowane koperty z teczki, a we właściwym momencie podaje te wygrywające wchodzącym na scenę gwiazdom ogłaszającym zwycięzców.

Deus ex koperta

Podczas tego magicznego wieczoru firma PwC lśni prawdziwym blaskiem.

03.03.2017 Numer 05.2017
Reklama