Kultura

Polisa na sukces

Robert de Niro. Bezpieczny dystans do kariery

Numer 26.2020
Negowanie starości jest  głupie – stwierdził. I zagrał... dinozaura show-biznesu. Negowanie starości jest głupie – stwierdził. I zagrał... dinozaura show-biznesu. Invision / EAST NEWS
W komedii „Cwaniaki z Hollywood” Robert De Niro wciela się w producenta filmowego, który ma na koncie wiele niepowodzeń, ciągle jednak żyje nadzieją, że zdoła odbić się od dna.
– Co z ciebie za człowiek? – Producent! Zach Braff i Robert De Niro zapewniają, że wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób jest przypadkowe.BEW – Co z ciebie za człowiek? – Producent! Zach Braff i Robert De Niro zapewniają, że wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób jest przypadkowe.

Lekarstwem na problemy z mafią, której jest winien pieniądze, ma być afera, która ma mu przynieść profity z ubezpieczenia. Osobą ubezpieczaną jest podstarzały gwiazdor westernów, który ma zginąć na planie filmowym i tym samym przynieść krocie ubezpieczającemu, czyli producentowi. Komedia jest beztroska i pełna ironii. Robert De Niro – znany głównie z wielkich kreacji w filmach Francisa Forda Coppoli i Martina Scorsesego – od czasu do czasu wybiera role komediowe i czuje się w tym gatunku świetnie.

17.12.2020 Numer 26.2020
Reklama