Kultura

Zbliżenie

Cykanie na zawołanie

Numer 19.2022
Rihanna i Diggzy, jej zaufany paparazzo. Razem świętują jego 22 urodziny. Rihanna i Diggzy, jej zaufany paparazzo. Razem świętują jego 22 urodziny. Splash / EAST NEWS
Celebryci i paparazzi pomagają sobie bardziej niż chce przyznać wiele gwiazd. Jak naprawdę działa dziś ten biznes?
Rachel Finni tuż po odpadnięciu z reality show „Love Island” chciała codziennie oglądać swoje fotografie w gazetach.Backgrid/Forum Rachel Finni tuż po odpadnięciu z reality show „Love Island” chciała codziennie oglądać swoje fotografie w gazetach.

Od dawna żyjemy w epoce paparazzich, a mimo to opinia publiczna wciąż nie ma pojęcia, jak wygląda rzeczywistość wykonywania zdjęć celebrytów. Wielu ludzi żyje w przeświadczeniu, że fotografowie krążą po klubach i nagle, zupełnym przypadkiem, natykają się na gwiazdy reality TV w pełnym makijażu albo muzyków, którzy bardzo powoli podchodzą do swoich samochodów przed pięciogwiazdkowymi hotelami, czy też na aktorów seriali telewizyjnych, którzy akurat baraszkują w morskich falach w Dubaju. Oto czego czytelnicy kolorowych magazynów nie zobaczą: paparazzich, którzy jadą na wakacje z celebrytami; agentów, którzy mają w telefonie numery do paparazzich na liście szybkich kontaktów, i podpatrywaczy, którzy oddają połowę zarobków osobom fotografowanym.

09.09.2022 Numer 19.2022
Reklama