Kultura

Nie ma tłustych ćpunów

To cud, że jeszcze żyje

Numer 20.2022
Kąpiele w tłumie zamienił na plażę nad kanałem La Manche. Po francuskiej stronie, bo w Anglii zna go każdy diler. Kąpiele w tłumie zamienił na plażę nad kanałem La Manche. Po francuskiej stronie, bo w Anglii zna go każdy diler. Reuters / Forum
Były skandalizujący rockman przeniósł się na klify Normandii. Maluje tam, próbuje komponować i usiłuje nie brać heroiny.
Z dawnego życia został mu kapelusz. W nowym – pojawił się pies.Starface/EAST NEWS Z dawnego życia został mu kapelusz. W nowym – pojawił się pies.

Trwa to chwilę, ale potem zielona, metalowa brama do posiadłości się otwiera. Szutrowa droga prowadzi do rzędu domów. Aby zostać wpuszczonym, należało się zgłosić do żony Petera Doherty’ego, Katii, która akurat jedzie samochodem. Ona z kolei zadzwoniła do swoich rodziców, u których mieszkają z Peterem. Następnie rodzice musieli go obudzić. On sam nie ma telefonu. Mówi, że nie bierze heroiny ani cracku od prawie trzech lat, a żeby zwiększyć prawdopodobieństwo, by tak pozostało, nie wolno mu mieć telefonu komórkowego.

23.09.2022 Numer 20.2022
Reklama